MATBORD, 1950/60-tal.

MATBORD, 1950/60-tal.
4429427. MATBORD, 1950/60-tal.

Höjd ca 72 cm. Skiva 124x85 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 491