VITRINSKÅP, rokokostil, 1900-tal.

4429205. VITRINSKÅP, rokokostil, 1900-tal.

Överdel med glasdörrar, underliggande hyllplan. Utdragbar låda undertill. Höjd 141 cm. Bredd 93 cm. Djup 26 cm.

Bruksslitage. Smärre märken, nyckel finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 238