SOFFBORD, ek, Laboremus Viborg, Danmark.

4429080. SOFFBORD, ek, Laboremus Viborg, Danmark.

Ca 75x75, höjd 49 cm.

Bruksslitage. Repor och märken. Fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 75x75, höjd 49 cm.

Antal besök: 354