INGA ERIKSSON LOARP. blandteknik, osignerad.

4429032. INGA ERIKSSON LOARP. blandteknik, osignerad.

Stilleben. Ca 61x81 cm.

Ej inramad. Tejp, repor, fläckar. Kanter med veck.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stilleben. Ca 61x81 cm.

Antal besök: 226