SOFFA nyrokoko med mässingsdetaljer.

4428974. SOFFA nyrokoko med mässingsdetaljer.

Höjd 116 cm
Bredd ca 153 cm
Djup ca 65 cm.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 116 cm
Bredd ca 153 cm
Djup ca 65 cm.

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 332