SOFFBORD, med klaffar, trä, 1900-tal.

4428972. SOFFBORD, med klaffar, trä, 1900-tal.

Längd ca 140, höjd 53,5, bredd 54 samt två klaffar á 24 cm.

Åldersrelaterat bruksslitage. Repor och märken. Solblekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 217