MORTLAR MED STÖT, 3 st i serie, malm, bockdekor i relief, 19-/2000-tal.

442892. MORTLAR MED STÖT, 3 st i serie, malm, bockdekor i relief, 19-/2000-tal.

Tillverkare J.A.Svensson - Jönköping.
Höjder 7 cm, 12 cm och 21 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjder 7 cm, 12 cm och 21 cm.

Slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 2 531