STRINGHYLLA, "BFB-hyllan", 3 st hyllplan.

4428912. STRINGHYLLA, "BFB-hyllan", 3 st hyllplan.

Höjd 77 cm
Bredd ca 80 cm
Djup 20 cm.

Bruksslitage, repor, skav.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 77 cm
Bredd ca 80 cm
Djup 20 cm.

Bruksslitage, repor, skav.

Antal besök: 337