ERIK JØRGENSEN. Soffa, "EJ 430", Erik Jørgensens Møbelfabrik, Danmark, formgiven 1979, läderklädsel.

4428896. ERIK JØRGENSEN. Soffa, "EJ 430", Erik Jørgensens Møbelfabrik, Danmark, formgiven 1979, läderklädsel.

Ben i svärtat trä, etikettmärkt, höjd 64, sitthöjd 38, längd 208 cm.

Bruksslitage, fläckar, repor, torrt läder.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 700