JORDGLOB, 1900-talets mitt.

JORDGLOB, 1900-talets mitt.
4428881. JORDGLOB, 1900-talets mitt.

Höjd 42 cm.

Gravyr i silver. Ytslitage. Funktion ej testad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 42 cm.

Antal besök: 199