EVA FRISKMAN. "På flykt", emalj, monogramsignerad.

4428762. EVA FRISKMAN. "På flykt", emalj, monogramsignerad.

Mått 17 x 17 x 4 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 17 x 17 x 4 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 196