BORDSSPEGEL mässing 1900-tal.

BORDSSPEGEL mässing 1900-tal.
4428755. BORDSSPEGEL mässing 1900-tal.

Höjd 80 cm
Bredd 45,5 cm.

Bruksslitage, nytt spegelglas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 80 cm
Bredd 45,5 cm.

Adress

Ställvägen 2
516 34 Dalsjöfors
Sverige

Placering
V2
Antal besök: 244