EN EDWARDIANSK MAHOGNY TOALETTBORDSSPEGEL.

4428738. EN EDWARDIANSK MAHOGNY TOALETTBORDSSPEGEL.

svängspegeln dejting till början av 1900-talet, med mässingsfinialer, 46 cm bred och 48 cm hög.

Några mindre splittringar och allmänt slitage står i proportion till ålder, något förlorande och vacklande.

Gör en kostnadsfri värdering!

Adress
Norfolk

12 Manor Farm Barns, Glandford
Holt, Norfolk
NR25 7JP
Storbritannien

Placering
Norfolk Room - Freestanding
Antal besök: 143