442862. FICKUR, 4 st, Win Shucroft / GT / Lejon / omärkt, 18-/1900-tal.
Win Shucroft 1810 - London, boett silver, diameter 50 mm, spindelur / nyckeldragare.
GT, boett silver-800, diameter 52 mm.
Lejon, diameter 51 mm, svart urtavla.
Omärkr, damur, boett silver-800, diameter 37 mm.
Slitage.
Ej funktionstestade.