POTTSKÅP, rokokostil, 1800-/1900-tal.

4428385. POTTSKÅP, rokokostil, 1800-/1900-tal.

Furu, ben av lövträ.
Utdragbar skiva samt låda.
Längd ca 41,5, bredd 30,5, höjd inklusive sarg 71 cm.

Åldersrelaterat slitage, fläckar, mindre torrsprickor och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Furu, ben av lövträ.
Utdragbar skiva samt låda.

Antal besök: 356