442827. FICKUR, 4 st, omärkt / omärkt / omärkt / Cervine, 18-/1900-tal.
Omärkt - England, nyckeldragare, boett silver, diameter 53 mm.
Omärkt, boett silver-800, diameter 50 mm.
Omärkt, diameter 46 mm.
Cervine Savonette A.Hirsch&Fils - Schweiz, diameter 47 mm, gravyr.
Slitage.
Ej funktionstestade.