STRINGHYLLA, 5 delar, bemålat trä, 1950/60-tal.

4428231. STRINGHYLLA, 5 delar, bemålat trä, 1950/60-tal.

Hyllplan, 3 st. mått ca: 78x20 cm.
Väggfäste, 2 st. höjd ca: 78 cm.

Bemålade ytor, repor och märken, ytsmuts, rost, hål, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 199