STRINGHYLLA, 5 delar, teakfaner, original, 1950-tal.

4428220. STRINGHYLLA, 5 delar, teakfaner, original, 1950-tal.

Hyllplan, 3 st. mått ca: 77x20 cm.
Gavlar, 2 st. höjd ca: 77 cm.

Bruksslitage, märken och repor, rost.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gavlar, 2 st. höjd ca: 77 cm.

Antal besök: 520