TAVELRAM, förgyllda med glas.

TAVELRAM, förgyllda med glas.
4428217. TAVELRAM, förgyllda med glas.

Förgyllda tavelram, med dekor.
Ca 86x71 cm.
Ca 66x51 cm.

Åldersslitage samt färgbortfall. I övrigt gott skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 86x71 cm.
Ca 66x51 cm.

Antal besök: 194