KONTORSTOL, konstläder, Italien, 1990-tal.

4428208. KONTORSTOL, konstläder, Italien, 1990-tal.

Höj- och sänkbar.
Rygghöjd ca 110-120 cm.
Sitthöjd ca 46-56 cm.
Bredd ca 73 cm.

Bruksslitage, ytsmuts, mindre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höj- och sänkbar.
Rygghöjd ca 110-120 cm.
Sitthöjd ca 46-56 cm.
Bredd ca 73 cm.

Antal besök: 149