HINKAR samt KANNA, 4 stycken, koppar.

4428188. HINKAR samt KANNA, 4 stycken, koppar.

Höjd 18-30 cm.

Bucklor, repor, missfärgningar. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 18-30 cm.

Antal besök: 165