GOLVFIGURIN, bemålad gips, Leopard, 1900-tal.

4428168. GOLVFIGURIN, bemålad gips, Leopard, 1900-tal.

Höjd 46 cm.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 46 cm.

Brukslitage.

Antal besök: 508