EN LJUSSKUGGA AV SNÄCKSKAL OCH MÄSSING.

4428052. EN LJUSSKUGGA AV SNÄCKSKAL OCH MÄSSING.

1900-talets takljusskärm med fem nivåer av snäckskal och mässingsramade paneler, 29 cm x 29 cm x 27 cm när du hänger.

Med förväntat slitage och märken, några skav och slag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 397