ANITA PAULSSON. Drömlandskap. Olja på duk, signerad, daterad Holkya 1990.

442795. ANITA PAULSSON. Drömlandskap. Olja på duk, signerad, daterad Holkya 1990.

59,5 x 64,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

59,5 x 64,5 cm.

Antal besök: 4 641