BRICKA/, metall med orientaliskt mönster.

4427953. BRICKA/, metall med orientaliskt mönster.

Diameter 61 cm.

Bruksskick, ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 61 cm.

Bruksskick, ytslitage.

Antal besök: 293