OLLE SKAGERFORS. Självporträtt.

4427837. OLLE SKAGERFORS. Självporträtt.

Blyerts på papper, 27 x 22 cm, rammått 52 x 45 cm. Signerad OS och daterad 1979.

Ej examinerad ur ram.

Olle Skagerfors (1920–1997)

Tema

Lilla Kvalitén

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Olle Skagerfors (1920–1997)

Tema

Lilla Kvalitén

Antal besök: 461