SVEN HÖRNELL. Lapplandsmotiv i färg, fjällfoto, Sven Hörnell, 1940/50-tal.

442763. SVEN HÖRNELL. Lapplandsmotiv i färg, fjällfoto, Sven Hörnell, 1940/50-tal.

Dagmått 38 x 47,5 cm.
Totalmått inklusive ram 48,5 x 59 cm.

Fläckar, gulnad, åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dagmått 38 x 47,5 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 7 061