SNEDKLAFFSEKRETÄR, valnöt, rokokostil.

4427626. SNEDKLAFFSEKRETÄR, valnöt, rokokostil.

Längd 100, bredd 53, höjd 102 cm.

Bruksslitage, fanerskador och resningar i faner, fläckar.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 269