OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Stångande Älgar, olja på duk, signerad Göransson.

442760. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Stångande Älgar, olja på duk, signerad Göransson.

Dagmått 88 x 114,5 cm.
Falsmått 89 x 116 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dagmått 88 x 114,5 cm.
Falsmått 89 x 116 cm.

Antal besök: 425