OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Blyertsteckning.

4427575. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Blyertsteckning.

Insjölandskap med bebyggelse. Signerad GJ och daterad 1913. 23x30 cm. Totalmått 33x40 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 188