OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, komposition, signerad.

4427463. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, komposition, signerad.

Utan ram ca 96x66 cm.
Med ram ca 99x69 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Utan ram ca 96x66 cm.
Med ram ca 99x69 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 229