STOLAR, ett par, nyrenässans, sekelskiftet 18/1900-tal.

442741. STOLAR, ett par, nyrenässans, sekelskiftet 18/1900-tal.

Höjd 105 cm
Bredd 46 cm
Sitthöjd 47 cm.

Slitage, märken & repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 105 cm
Bredd 46 cm
Sitthöjd 47 cm.

Slitage, märken & repor.

Antal besök: 293