GIDEON BÖRJE. Akvarell, signerad.

4427365. GIDEON BÖRJE. Akvarell, signerad.

Rammått ca 41,5 x 49,5 cm.

Bruksskick, ej examinerad ur ram.

Gideon Börje (1891–1965)

Gör en kostnadsfri värdering!

Rammått ca 41,5 x 49,5 cm.

Gideon Börje (1891–1965)

Föremålets betalsätt

BetalkortBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Adress

Malmgatan 5
602 23 Norrköping
Sverige

Placering
V: 2
Antal besök: 152