OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Akvatintetsning, 3 st, landskapsmotiv, signerade E Son, numrerade, daterade 77.

4427316. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Akvatintetsning, 3 st, landskapsmotiv, signerade E Son, numrerade, daterade 77.

Numrerade i upplaga om 30.
Bildmått ca 20x25 cm.
Rammått ca 39,5x47 cm.
Inglasad träram.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Numrerade i upplaga om 30.
Bildmått ca 20x25 cm.
Rammått ca 39,5x47 cm.
Inglasad träram.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 145