GUNNAR TORHAMN. Akvarell, signerad.

4427231. GUNNAR TORHAMN. Akvarell, signerad.

Ram ca 36 x 36,5 cm.

Bruksskick, smärre fläck.

Gunnar Torhamn (1894–1965)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ram ca 36 x 36,5 cm.

Bruksskick, smärre fläck.

Gunnar Torhamn (1894–1965)

Antal besök: 186