LJUSSTAKAR, 11 st, malm och mässing, 1900-tal.

442715. LJUSSTAKAR, 11 st, malm och mässing, 1900-tal.

Olika modeller, tillverkare och storlek. Fyra par. Höjd ca 5-19 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 472