SIDEBOARD, 1950/60-tal.

SIDEBOARD, 1950/60-tal.
4427124. SIDEBOARD, 1950/60-tal.

Teak.
Längd ca. 181, bredd 42, höjd 90 cm.

Enstaka repor, fläckar och slagmärken.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Teak.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 967