HYLLA, stringmodell, 1900-tal.

4427099. HYLLA, stringmodell, 1900-tal.

3 hyllplan.
Höjd 76 cm
Djup 18 cm
Bredd 80 cm.

Bruksslitage. Repor, märken, färgsläpp.

Gör en kostnadsfri värdering!

3 hyllplan.
Höjd 76 cm
Djup 18 cm
Bredd 80 cm.

Antal besök: 192