DOLK, silver, niello, Irak.

DOLK, silver, niello, Irak.
4427020. DOLK, silver, niello, Irak.

Längd 35 cm.

Bucklor, märken samt ytslitage. Senare hake.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 35 cm.

Antal besök: 405