BOKHYLLA, G-PLAN, TEAK, 1900-TALETS MITT.

4427012. BOKHYLLA, G-PLAN, TEAK, 1900-TALETS MITT.

Med två justerbara hyllor, etikett på baksidan, 92cm höjd, 81cm bredd, 28cm djup.

I stabilt övergripande skick, förväntat slitage och märken, några repor och skav.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 235