OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Båtar vid hamn, blandteknik.

4426945. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Båtar vid hamn, blandteknik.

Otydlig signering, daterad 1869, ca 25x34 cm, inklusive ram 31x40 cm.

Slitage, gulnader.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, gulnader.

Antal besök: 283