CHAMPAGNEKYLARE, vitmetall, 1900-tal.

4426875. CHAMPAGNEKYLARE, vitmetall, 1900-tal.

Höjd ca 26 cm.
Diameter ca 22 cm.

Ytslitage. Ytsmuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 26 cm.
Diameter ca 22 cm.

Ytslitage. Ytsmuts.

Antal besök: 169