BERTIL GADÖ. Interiör med figurer, blandteknik.

4426852. BERTIL GADÖ. Interiör med figurer, blandteknik.

Signerad Gadö, daterad 41, ca 36 x 48 cm inklusive ram 55 x 67 cm.

Bertil Gadö (1916–2014)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bertil Gadö (1916–2014)

Antal besök: 187