STOLAR, 6 st, modell 219, Farstrup, Danmark.

4426845. STOLAR, 6 st, modell 219, Farstrup, Danmark.

Lövträ.
Fast stoppad sits, stämplade.
Sitthöjd ca. 45 cm.

Fogglipor, smärre avslag på ryggar, en rygg med spricka.
Repor, fläckar, slagmärken.
En stol limmad, limmrester, glipande fogar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lövträ.
Fast stoppad sits, stämplade.
Sitthöjd ca. 45 cm.

Repor, fläckar, slagmärken.

Antal besök: 603