BANJO, 1900-tal.

BANJO, 1900-tal.
4426836. BANJO, 1900-tal.

Ca 93 cm. Diameter ca 31 cm.

Repor, slagmärken, fläckar, ingen funktionsgaranti lämnas. Mindre sprickor i detaljer och stämskruvar. Några stängar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!
4426836. BANJO, 1900-tal.

Ca 93 cm. Diameter ca 31 cm.

Antal besök: 444