ELGITARR i softcase, Kirk Hammett student series.

4426782. ELGITARR i softcase, Kirk Hammett student series.

100 cm.

Bruksslitage, klisterlappar, repor, ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

100 cm.

Antal besök: 491