LEKSAKER, fordon, 5 delar Bruder.

4426690. LEKSAKER, fordon, 5 delar Bruder.

Längsta längden utan släp ca 40 cm.

Bruksslitage, ej helt genomgångna, delar samt skador kan förekomma.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 221