FERNAND LÉGER. EFTER. "Les Oiseaux", färglitografi, osignerad.

4426651. FERNAND LÉGER. EFTER. "Les Oiseaux", färglitografi, osignerad.

Ramstorlek 80 x 62 cm, 28/300.

Fernand Léger (1881–1955)

Gör en kostnadsfri värdering!

Fernand Léger (1881–1955)

Antal besök: 273