AILI PEKONEN. Kolteckning, signerad.

4426518. AILI PEKONEN. Kolteckning, signerad.

Bildytans mått ca 48 x 35 cm
Ramens mått ca 50 x 64 cm.

Bruksslitage, samt gulnad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildytans mått ca 48 x 35 cm
Ramens mått ca 50 x 64 cm.

Bruksslitage, samt gulnad.

Antal besök: 184