ARMBANDSUR. Breitling, Co-pilot.

4426465. ARMBANDSUR. Breitling, Co-pilot.

Ref nr AVI 765. Boett i står, manuell uppvridning, armband i svart läder.

Bruks- och åldersrelaterat slitage, repor, trasig ring, glas med spricka. Funktionen garanteras ej.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 353